Hra Milujeme Slovensko

16,99 €

Vyberte sa na potulky po Slovensku. Čakajú Vás zaujímavé a originálne úlohy.

Kúpou jaskyne, bane, prístavu alebo lanovky sa stanete významným investorom, ale musíte efektívne spravovať svoj majetok a peniaze, aby ste zvýšili svoje zisky a vytvorili si finančnú rezervu na výzvy, ktoré vás čakajú v priebehu hry.

Investovanie do nehnuteľností vám prinesie príjem od ostatných hráčov. Karty ŠPZ preveria váš prehľad a znalosť štátnych poznávacích značiek všetkých slovenských okresov. Karty sú obohatené aj o vlastné stávky a prvok rizika. Svoje vedomosti a finančnú situáciu môžete obohatiť o kvízové otázky o Slovensku, v ktorých sa stretnete s rôznymi historickými i súčasnými faktami, zaujímavosťami a osobnosťami spojenými so Slovenskom.

Táto hra vás naučí rozumne investovať a hospodáriť s peniazmi, rozšíri vaše vedomosti o krajine, zábavnou formou vás pobaví a poskytne vám možnosť stráviť čas v spoločnosti rodiny a priateľov.

Hra je vhodná pre hráčov od 8 rokov.

Pre 2-4 hráčov.

Dostupnosť: Na objednávku
SKU
Milujeme Slovensko

Hra obsahuje: 1 herný plán, 72 kariet ŠPZ, 4 hracie figúrky v 4 farbách, 1 návod na hru, 18 kariet nehnuteľností, 72 kariet kvízových otázok, 1 hraciu kocku, strieborné a zlaté mince

 

Ďalšie informácie
Výrobca Otavius
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Hra Milujeme Slovensko
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky