Ako si vybrať kendama?

Ako si vybrať kendama?

Ako si vybrať KENDAMA

Jedna z najvzrušujúcejších vecí pre milovníkov hrania Kendama je chvíľa, keď si vyberajú svoju novú Kendamu. Jedna z najdôležitejších vecí pre tých, ktorí sa chcú začať s Kendama hrať, je vybrať na začiatok tú správnu. Či ste jední alebo druhí, poradíme vám, ktorá je pre vás tá správna. 

Ako rozlíšiť Kendama?

Rovnako ako rastie úspech hračky, rastie aj počet nových modelov, rôznych tvarov, z rôznych materiálov a farieb určených pre užívateľov podľa typu ich schopností.

Farba loptičky
Farba použitá na loptičke je dôležitým prvkom, pretože rozhoduje napríklad aj o tom, ako sa vám loptička bude šmýkať z drievka pri vykonávaní trikov. Ak chcete, aby sa vám šmýkala viac, vyberajte Kendamu s loptičkou bez farby. Ak chcete, aby sa vám šmýkala menej, vyberajte Kendamu s tradičnou farbou alebo vyberajte pogumovanú farbu, ktorá je najmenej šmyklavá.

Tvar drievka
Pri výbere hračky Kendama dbajte na dobrý výber tvaru drievka. Tie sa vyrábajú v mnohých prevedeniach a práve od nich záleži to, ako sa vám hračka bude držať v ruke a aký rozsiahly počet trikov na Kendame budete môcť skúšať. 

Materiál a rozmery
V neposlednom rade porozmýšlajte nad tým, koľko chcete investovať do Kendamy. Cena závisi najmä od rozmerov a použitého materiálu. Mnoho výrobcov vyrába Kendamy z obyčajných drevín, ale aj z exotických. Do popredia sa dostávajú Kendamy z hliníka, či Kendamy vytlačené na 3D tlačiarni.

Kendamy pre začiatočníkov
Základné modely sú pre začiatočníkov najlepšie. Je to z dôvodu najrýchlejšieho opotrebovania sa materiálu pri nadobudaní zručností v hre s Kendamou. 

Kendamy pre pokročilých
Pre skúsenejších hráčov odporúčame také, u ktorých sa loptička šmýka a sú z kvalitnejšieho materiálu.

Kendamy pre profesionálov
Profíkom nemusíme vysvetlovať čo potrebujú. Vám iba dávame do pozornosti chuťovky, ktoré nájdete medzi našim sortimentom.

Kendama pre deti
Pri deťoch odporúčame Kendamy, ktoré sú menšie a ľahšie. Manipulácia s nimi bude zásadne jednoduchšia.

Kendama pre dospelých
Pre dospelákv odporúčame akékoľvek Kendamy, ktoré treba vyberať podľa samostatných preferencií a zručností používateľa. 

Doprava zadarmo

Doprava pri nákupe nad 50 € je do všetkých krajín ZDARMA.

Výmena a vrátenie

Vymeňte alebo vráťte tovar do 99 dní ZADARMO.

Rýchle dodanie

Tovar objednaný do 12.00 máte do 24 hodín doma.

Tovar skladom

99% tovaru máme skladom. Garantujeme rýchle dodanie.

+ ĎALŠIE BENEFITY