GAN podložka na speedcube timer

15,99 €

Predstavujeme štýlový a inovatívny Halo Timer Mat od GAN, teraz dostupný v pútavej novej farbe – živej fialovej. Táto podložka je majstrovsky vyrobená tak, aby dokonale dopĺňala špičkový GAN Halo Timer, poskytujúc bezchybné a vizuálne príťažlivé duo pre tvoje pokusy o najlepšie časy.

Navrhnutá s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom, GAN Halo Timer Mat ponúka viac ako len estetiku. Jej pokročilé vlastnosti tlmenia nárazov poskytujú mäkký povrch, ktorý minimalizuje riziko poškodenia tvojho drahocenného timera pri jeho zastavovaní. Daj sbohom obavám o náhodné šmýkanie alebo nárazy, ktoré by mohli ovplyvniť výkon alebo vzhľad tvojej kocky.

Pre ďalšie pohodlie je podložka premyslene vybavená dvoma presne umiestnenými dierami, vďaka ktorým môžeš spoľahlivo ukotviť GAN Halo Timer na mieste. Toto zabezpečuje stabilitu počas tvojich riešiteľských relácií, umožňujúc ti sústrediť sa výlučne na dosahovanie tvojich najlepších časov bez akýchkoľvek rušivých prvkov alebo prerušení.

Vylepši svoju rýchločarovú skúsenosť s výnimočným Halo Timer Mat od GAN. Je čas zdokonaliť svoje schopnosti, chrániť svoju kocku a urobiť odvážne vyhlásenie s touto víťaznou kombináciou štýlu a funkcionality.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
GAN podložka na speedcube timer
Ďalšie informácie
Výrobca GAN
Farba Fialová
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:GAN podložka na speedcube timer
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky

Mohlo by sa ti páčiť