UrbanGuruBox LEGEND

UrbanGuruBox LEGEND

UrbanGuruBox MAESTRO

73,99 €

Mix darčekov za pár sekúnd!

Ak stále neviete, čím obdarovať svojich najmilších, máme pre Vás riešenie - Urban Guru BOX!

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. I napriek prvotných nezdarom nič neskončí v kúte! Práve naopak, naše produkty je veľmi ťažké pustiť z ruky :)

Vo verzii MAESTRO nájdete:

  • KROM X TEALER kendama
  • Flashflight LED frisbee červené
  • Yo-Yo Arrow červené
  • hacky-sack

 

(v celkovej hodnote 74,96 €)

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
ug box maestro

Urban Guru box MAESTRO

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. Doprajte svojim ratolestiam zábavu, ony Vám doprajú čas pre seba :)

Urban Guru boxy sú dodávané v darčekovom balení, takže už nemáte žiadne ďalšie starosti s balením. V boxe je tiež kartička určená na venovanie.

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

UrbanGurubox MAESTRO obsahuje:

  • KROM X TEALER kendama: Tradičná japonská drevená hračka, ktorá sa teší stále väčšej obľube. Model x Tealer je vyrobený z kvalitného bukového dreva a majú užší hrot a rozšírený otvor tamy. Pogumovaný povrch tamy (KROM Rubber paint) a rozšírené kalíšky zabezpečia lepší balans a priľnavosť.  Súčasťou balenia je aj plagát, nálepky a náhradná šnúrka.
  • Flashflight LED frisbee: navrhol ho profesionálny hráč Ultimate, takže disk podáva vynikajúce výkony. Stlačením vypínača sa rozsvieti LED dióda, ktorej optické vlákna siahajú až po okraj a disk je tak osvetlený z každého uhla. Je vyrobený z ľahkých a odolných materiálov, má kvalitnú rovnováhu a dlhý a priamy let. Inými slovami, budete po ňom chcieť siahnuť aj počas dňa.
  • Yo-Yo Factory Arrow: Najobľúbenejší model Arrow má nový tvar, výborne rozloženú váhu a hlavne vysústružený kovový stred. Balenie Arrow obsahuje dve ložiská. Po rozbalení je nastavené ako responzívne (pre začíatočníkov). Výmenou ložiska ho môžete upraviť na neresponzívne a robiť s ním všetky náročné triky.
  • Hacky-sack: Hackys by nemal chýbať v žiadnom batohu, je to totiž skvelý spoločník na výlety, festivaly či školské prestávky. Kto nepozná, cieľom hry je prihrávať si hackys vzduchom čo najdlhšie, samozrejme bez použitia rúk. Môže hrať jednotlivec ale aj ľubovoľne veľká skupina. Je vyrobený z kvalitného úpletu a plnený plastovými peletkami. Niektoré sú plnšie, iné prázdnejšie. Časom sa však každý poddá :)
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:UrbanGuruBox MAESTRO
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky