Yoyo Factory DV888 Modré Yoyo

Yoyo Factory DV888 Modré Yoyo

Yoyo Factory Essence Yoyo

Yoyo Factory Essence Yoyo

Yoyo Factory Wooden Boho Yoyo

12,99 €

Prečo drevené yoyo?

Pretože veríme v príbeh a históriu yoya.

Predstavujeme YoyoFactory Boho Yoyo, perfektnú hračku pre yoyo nadšencov aj začiatočníkov! Toto yoyo je ručne vyrobené v Českej republike s použitím vysoko kvalitného bukového dreva z trvalo udržateľných zdrojov pre štýlový a šetrný k prírode.

Hladká a citlivá hra yoya umožňuje všetky základné yoyo triky a kaskadérske kúsky, vďaka čomu je ideálne pre hru vo voľnom štýle. Os je drevená, vďaka čomu je toto yoyo úplne spojené. Prirodzená kresba dreva a hladký povrch dodávajú yoyu klasický a nadčasový vzhľad, ktorý určite zapôsobí.

Výplet yoya je vyrobený zo 100% polyesteru, ktorý zaisťuje pohodlný a spoľahlivý výkon pri používaní. Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkému dizajnu sa dá ľahko nosiť so sebou, nech idete kamkoľvek, vďaka čomu je to skvelá cestovná hračka.

Či už ste skúsený yoyista alebo len začínate, YoyoFactory Wooden Boho Yoyo je nevyhnutnosťou pre každého, kto hľadá zábavnú a náročnú hračku, ktorá podporuje kreativitu, koordináciu a obratnosť.

Vyrobené pre zberateľov, ale vhodné aj na bežné hranie.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
YYF Wooden Boho

Legend Wing 

YoYoFactory je viac než len moderná technológia. Nová verzia Legend si zachováva klasický štýl hry a ponúka skutočný zážitok z toho, aké boli yoyá v minulosti. YoYoFactory chcela týmto modelom vzdať hold tomu, kde moderné yo-yo začalo. Myslíme, že sa im to podarilo dokonale!

Boho je jednodielne drevené jojo s pevnou osou, nejde teda o rozoberateľný kúsok. Boho je vylepšený o gravírované obrázky, čo umožňuje jednoduchšie chytanie. Zároveň má nízku hmotnosť a spoľahlivú odozvu.

Vlastnosti:

Výrobca: YoYoFactory
Tvar: Butterfly
Hmotnosť: 43,5 gramov
Priemer: 57 mm
Šírka: 35 mm
Materiál: Drevo

Ku každému yoyu odporúčame zakúpiť aj sadu šnúrok. Celkom rýchlo sa opotrebujú a strácajú tak svoje potrebné vlastnosti. Pôjde ti to lepšie, ak ich budeš pravidelne meniť.

Ďalšie informácie
Výrobca YoYoFactory
Farba Wood
Materiál Drevo
Úroveň Začiatočnícke / responzívne
Štýl 1A/3A/5A
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Yoyo Factory Wooden Boho Yoyo
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky