Aerobie Orbiter Modrý

Aerobie Orbiter Modrý

Gibbon Slack Rack Fitness Edition

Gibbon Slack Rack Fitness Edition

Gibbon Slack Rack Classic

399,00 €

ZOZNÁMTE SA S NOVOU GENERÁCIOU NEZÁVISLOSTI! 

S Gibbon Slack Rack máte najvyššiu mieru nezávislosti, pretože si slackline môžete napnúť úplne hocikde, trebárs aj v izbe (samozrejme bez vŕtania) a po cvičení ho opäť odložiť na bok. Vhodný aj do telocvične, fitka či na rehabilitácie. Možnosť napnúť na dĺžku 2 alebo 3m.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
slack rack classic

Kompletná a samonosná slackline konštrukcia! Rýchle a jednoduché nastavenie. Tento systém je ideálny pre školy, športové kluby, rehabilitačné centrá a samozrejme i pre bežné domáce použitie. Teraz sa každý môže zapojit do svojho osobného slackline tréningového programu - bez ohľadu na kotvenie.

Set obsahuje:

  • 3 m dlhú slackline košntrukciu
  • Popruh Classic Line 4m - len 4m, nie 15m ako pri klasických setoch.
  • Ochranné bezpečnostné obaly na konci konštrukcie
  • Zaoblené hrany pre bezpečné použitie
  • Račňu pre jednoduché napínanie
  • Návod na zozstavenie a použitie

Slack Rack zostavíte z 2 alebo 3 dielov a spojovacej časti. Napnutie popruhu a zostavenie zvládnete za 2 minuty. Zostavenie nového slackracku zaberie do 15 minut.

Slack Rack je jedinečné riešenie ako napnúť slackline v miestach, kde nie je za čo popruh ukotvit (stromy, stĺpy). Konštrukcia je samonosná, v rozmeroch 2 alebo 3 m na dĺžku, 40 cm na šírku a výška popruhu je 30 cm od zeme. Tým je predurčený pre bezpečné použitie v školách, športových a tréningových kluboch alebo v rehabilitačných centrách. Jedná sa o jednoduché riešenie ako robiť slackline indoor. Konštrukcia sa zostavuje z dvoch alebo troch 1,0 m dlhých dielov a spojovacej časti, na ktorých sa napne slackline popruh. To zaručuje jednoduchú manipuláciu, transport a skladovanie. Vďaka nízkej výške popruhu od zeme je Slack Rack bezpečný pre deti.

Ďalšie informácie
Výrobca Gibbon Slacklines
Farba Žltá
Typ Konštrukcia, Začiatočnícky
Dĺžka 3 m
Šírka 50 mm
Napínanie Račňa (Gurtňa)
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Gibbon Slack Rack Classic
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky