Šach Paco Sako

26,99 €

SKÚSTE NIEČO NOVÉ!

Už vás nebaví hrať sa na vojnu a hľadať mier? Táto nová šachová stolová hra sa síce podobá na starý známy šach, ale je úplne iná! Pako Sako je šachová hra s premysleným nádychom a ohromujúcou hrateľnosťou. Hra predstavuje konštruktívny rozhovor alebo vývoj, v ktorom obe strany spájajú svoje vedomosti, myšlienky a silu.

ZÁBAVNÁ A ĽAHKO NAUČITEĽNÁ! Ako na to? Na rozdiel od štandardného šachu sa figúrky nezachytávajú a neodstraňujú z hry. Namiesto toho sa čierne a biele figúrky môžu spojiť do zväzku a zostať aktívne na jednom políčku. Pri objatí každý komponent preberá pohyby oboch šachových figúrok, Predstavujeme kreatívny dizajn s prepojenými figúrkami. Konečným cieľom je nájsť spôsob, ako "objať" kráľa druhého hráča prostredníctvom inteligentnej a strategickej hry.

STRATEGICKÁ HRA - ZACHYŤTE SVOJ ĎALŠÍ ŤAH! Hra je do veľkej miery zameraná na vzory a kreativitu, a nie na výhodu figúr. Po vytvorení zväzov nimi môžu obaja hráči stále hýbať; môžete prevziať zväz a uvoľniť svoju figúrku tým, že ju nahradíte inou figúrkou; a nakoniec vytvoriť reťazovú reakciu, ktorá skutočne zvýrazňuje herný štýl Paco Sako. Niekedy ide o to, aby ste si udržali dynamiku a trpezlivosť.

 

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
Šach Paco Sako
  •  Výrobca: Paco Ŝako
Ďalšie informácie
Výrobca PacoŠako
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Šach Paco Sako
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky