Hracie karty Bicycle World of Warcraft Classic

11,99 €

Spoločnosti World of Warcraft a Bicycle sa spojili, aby oslávili zábavu pri hraní hier s týmto balíčkom hracích kariet World of Warcraft zo špeciálnej edície Bicycle!

Tieto prémiové hracie karty, ktoré sú poctou 18. výročiu hry World of Warcraft, obsahujú špeciálne navrhnuté dvorné karty a zadné strany kariet s oficiálne licencovaným umením z hry World of Warcraft.

Naše karty Bicycle, ktoré majú korene v odbornom remeselnom spracovaní, sú vyrobené z klasického kartového materiálu s povrchovou úpravou so vzduchovým vankúšom na jednoduchú manipuláciu a miešanie počas akejkoľvek hry. Ideálny darček pre fanúšika hry World of Warcraft, zažite zlatou fóliou potiahnutý tuck a očarujúci dizajn, ktorý bude určite jedinečným doplnkom každej zbierky World of Warcraft alebo hracích kariet.

Vyskúšajte vynikajúcu kvalitu a výkonnosť povrchovej úpravy Air Cushion Finish od spoločnosti Bicycle - náš patentovaný proces reliéfneho spracovania pre bezkonkurenčnú hrateľnosť kariet; umožňuje im hladšie kĺzať, ľahšie miešať a dlhšie vydržať.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
Ostáva už len 1 na sklade
SKU
Hracie karty Bicycle World of Warcraft Classic
Ďalšie informácie
Výrobca Aerobie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Hracie karty Bicycle World of Warcraft Classic
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky