UrbanGuruBox LEGEND

UrbanGuruBox LEGEND

UrbanGuruBox JUNIOR

39,99 €

Mix darčekov za pár sekúnd!

Ak stále neviete, čím obdarovať svojich najmilších, máme pre Vás riešenie - Urban Guru BOX!

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. I napriek prvotných nezdarom nič neskončí v kúte! Práve naopak, naše produkty je veľmi ťažké pustiť z ruky :)

Vo verzii JUNIOR nájdete:

  • Discraft Ultra Star frisbee čierne
  • KROM POP kendama svetlo modrá
  • footbag 12 panel čierno žltý

 

(v celkovej hodnote 40,47 €)

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
Ostáva už len 1 na sklade
SKU
ug box junior

Urban Guru box JUNIOR

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. Doprajte svojim ratolestiam zábavu, ony Vám doprajú čas pre seba :)

Urban Guru boxy sú dodávané v darčekovom balení, takže už nemáte žiadne ďalšie starosti s balením. V boxe je tiež kartička určená na venovanie.

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

UrbanGurubox JUNIOR obsahuje:

  • Discraft Ultra Star frisbee: Americká legenda od Discraftu. Lietajúci tanier, ktorý sa už roky nezmenil. Keď je niečo dokonalé, meniť sa ani nemusí! 175 gramov najkvalitnejšieho a najvytvarovanejšieho plastu. Ak raz skúsite frisbee od Discraftu, iné už nebudete chcieť.
  • KROM POP kednama: Tradičná japonská drevená hračka, ktorá sa teší stále väčšej obľube. Modely KROM POP sú vyrobené z odolného bukového dreva prvotriednej kvality a majú užší hrot a rozšírený otvor tamy. Pogumovaný povrch tamy (KROM Rubber paint) a rozšírené kalíšky zabezpečia lepší balans a priľnavosť.  Súčasťou balenia je aj plagát, nálepky a náhradná šnúrka.
  • Footbag: je plnený kremičitým pieskom, vďaka čomu je veľmi stabilný. Vyrobený je zo syntetickej brúsenej kože (semiš), čo zaručuje výbornú priľnavosť pri hre. Počet panelov: 12 V zásade platí: čím menej panelov, tým väčšia stabilita. Čím viac panelov, tým väčšia presnosť a odraz. Priemer 5 cm. Hmotnosť 50g.
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:UrbanGuruBox JUNIOR
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky